Оплата та доставка

Механізм формування замовлення

Замовлення формується покупцем через кошик на сайті rampa.in.ua, через меседжери в соціальних мережах Insagram та Facebook, або безпосередньо по контактному телефоні. Оплата здійснюється безпосередньо через вбудовані механізми сайту системи Liqpay, за рекавізитами, або при отриманні доставки власноруч чи за допомогую накладного платежу сервісу Нової Пошти.

Друзі, у зв'язку з великою кількістю замовлень, ми працюємо для вас у посиленому режимі, щоб кожен мав змогу отримати замовлений товар швидко та вчасно. Обробка ваших замовлень триває до 14 днів від дати створення. До цього терміну також додається час доставки, яку ви обираєте самостійно.

УВАГА в періоди з 15.08 - 30.09 кожного поточного року тривалість обробки ваших замовлень може бути збільшено.

Усі замовлення, що надходять від вас, одразу обробляють наші менеджери. Якщо ви вказали всі необхідні дані, ми автоматично підтверджуємо ваше замовлення, без дзвінка менеджера. Далі надсилаємо повідомлення з інформацією, що замовлення передано на склад і готується до відправлення, тому очікуйте наступне повідомлення з номером ТТН (товарно-транспортної накладної) вашої посилки, якщо ви обрали відділення Нової пошти чи Укрпошти;

У разі, виникнення інших питань – вам обов'язково зателефонує менеджер для уточнення необхідних даних.