Про «RAMPA»

Rampa одна з найбільших інтернет-книгарень на заході Україні.

У нас злагоджена роками команда, яка любить та знає свою роботу, RAMPA-це той колектив який зробить усе щоб ви отримали улюблену літературу вчасно. Ми працюємо з усіма великими видавництвами України. Нам важливий кожен клієнт тому ми турбуємось про вас, та створили зручні умови для комунікації через сайт Instagram Facebook, телефон та електронну пошту.

Наш бізнес переслідує не тільки комерційну вигоду а й соціальну місію адже популяризація читання, участь у книжкових форумах, зустрічах з популярними авторами видавництв, залучає все більше людей до читання, та своєрідну моду на навчання, нам приємно відчувати себе складовою у вихованні майбутніх та теперішніх поколінь.

Ми працюємо для розвитку й освіти дітей. Допомагаємо учням, педагогам, батькам навчатися, розвиватися, та досягати успіху.

Цінова політика онлайн-крамниці будується на основах справедливості й обґрунтованості в межах українського книжкового ринку. Тут ви можете придбати найрізноманітнішу літературу за найкращими цінами.

Історія компанії

2013
Початок нашого шляху
Працюємо безпосередньо в школах та дитячих садочках
Розігріваємося
2014
Непрості роки для нашої країни в цілому, але ми на плаву :)
Працюємо далі та заохочуємо нових клієнтів
2015
Розвиваємось та розширюємось
Крім великих школ міста, починаємо опрацьовувати районні центри та села в нашій області
2016
Більше звернень - більше роботи
Починаємо орендувати великий склад
2017
Крім роздрібної торгівлі переходимо на невеликий опт
Бажаєш купити дешевше? З нами все вийде! Дешеві ціни при при високій якості надання послуг - це саме про нас!
Готівка чи перерахунок - без різниці працюємо чесно відкрито та офіційно.
2018
Стартує НУШ вчаться не тільки дітки але й ми, вникаючи в програму та специфіку Нової Української школи
Беремо участь у книжкових ярмарках та форумах, запрошуємо авторів популярних видавництв.
2019
+2 клас НУШ, першопрохідцям завджди тяжко, але наші клієнти не залишаються без методичнох літератури конспектів уроків , як тільки видавництво пропонують нову позицію, наші клієнти вже її отримують у найкоротші терміни.
Івано-Франківська область повністю покрита нашими торговими агентами. Вчителі діти та батьки розуміють про переваги роботи з нами.
Кількість варіантів робочих зошитів у комплекті наскільки різноманітна, як і ціни, що плутаються всі, всі крім НАС, МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ допомогти педагогу що потрібно в даному конкретному випадку, під будь який гаманець.
2020
Створення інтернет платформу в мережі Instagram, та пізніше повнофункціонального інтернет магазину.
Ми не можемо фізично знаходитись у двох місцях одночасно, а хорошого сервсвісу потребує не тільки наша область але й вся наша прекрасна країна. ТОМУ ВПЕРЕД! ВИ НАТРАПИЛИ НА КРАЩЕ що можливе якщо ви шукаєте друковану продукцію.